Registrace

Ceny zboží

Provozovatel internetového obchodu STON.cz je plátcem DPH. Veškeré ceny zboží jsou uvedené včetně DPH.

Objednání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem internetového obchodu. Po odeslání objednávky a správném vyplnění vaší e-mailové adresy příjde na tuto adresu potvrzení vaší objednávky.

Způsob platby

  • a) dobírka - platba při doručení zboží poštovní službou na adresu uvedenou v objednávce.
  • b) převodní příkaz - po obdržení objednávky vás kontaktujeme a sdělíme termín dodání zboží, poté provedete platbu na účet 2100045029/2010 vedeným u banky FIO. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno na adresu uvedenou v objednávce.
  • c) hotově - platba při osobním převzetí zboží v naší prodejně. Po obdržení objednávky vám sdělíme, kdy je možno zboží vyzvednout.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dodání zboží

Termín dodání zboží je 2-7 pracovních dnů. V některých výjmečných případech může dojít k prodloužení dodacích lhůt. O termínu dodání bude zákazník vždy informován. Zboží může být dodáno poštovní službou nebo přepravní službou DPD. Účtujeme dopravné 140Kč při zaslání na dobírku nebo 100Kč při platbě převodem na náš účet. Zboží je možno také vyzvednout osobně v naší prodejně (jakmile vám sdělíme termín možného odběru)

 

Záruční doba

Pokud není výslovně uvedeno jinak, vztahuje se na veškeré námi uvedené zboží zákonná záruční doba 24 měsíců ode dne uvedeného na prodejním dokladu, pokud výrobce neposkytuje záruční dobu v jiné délce.Nepoužité zboží v původním obalu je možno vrátit bez udání důvodu do 14 dní od převzetí zásilky.Na vrácení zboží je třeba nás informovat pomocí mailu. 

Reklamace

Reklamaci je možno uplatnit v záručních servisech(nejrychlejší vyřízení), nebo v naší provozovně.

Košík je prázdný.

S výběrem nářadí Vám rádi pomohou naši kvalifikovaní prodavači na infolince, nebo přímo v naší prodejně.

 
Infolinka
530 506 026