Registrace

Na veškeré výrobky NAREX Česká Lípa poskytujeme slevu minimálně 10% z ceníku výrobce.Pokud jste v našem e-shopu Vámi požadovaný výrobek nenašli, můžete vybírat přímo v katalogu výrobce (klikněte zde) a objednat u nás e-mailem.

VEŠKERÉ AKCE NAREXU PLATÍ I U NAŠÍ FIRMY, I KDYŽ NEJSOU UVEDENY NA NAŠICH STRÁNKÁCH - rádi zodpovíme vaše dotazy.

Společnost Narex s.r.o. patří mezi přední dodavatele elektrického ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí ve Wendlingenu v SRN a pyšní se úspěšnou osmdesátiletou historií. Obdobně i značka NAREX má dlouhou tradici, která začala před více než 65 lety výrobou elektromotorů a elektronářadí.

Přesné obráběcí stroje a nejmodernější montážní pracoviště jsou základem produkce spolehlivých výrobků, které odpovídají vysokým kvalitativním nárokům. Kvalifikovaní zaměstnanci se odpovědně starají, aby všechny procesy výroby motorů, ozubení, hřídelí, třískového obrábění a montáže měly prvotřídní úroveň. Značka NAREX je zárukou, že zákazníci dostanou spolehlivé elektronářadí s nejlepšími technickými parametry za cenu, která odpovídá požadavkům náročného spotřebitele.

Narex Česká Lípa

šroubovák s nástavci

309,– vč. DPH

šroubovák T s nástavci

309,– vč. DPH

profi sada 8646 00 7dílů

520,– vč. DPH

profi sada 8643 5 dílů

507,– vč. DPH

Košík je prázdný.

S výběrem nářadí Vám rádi pomohou naši kvalifikovaní prodavači na infolince, nebo přímo v naší prodejně.

 
Infolinka
530 506 026